پنج شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۵,۰۲:۴۲
ورود به سایت
شیدسچپج
۱
 22 
۲
 23 
۳
 24 
۴
 25 
۵
 26 
۶
 27 
۷
 28 
۸
 29 
۹
 30 
۱۰
 31 
۱۱
 01 
۱۲
 02 
۱۳
 03 
۱۴
 04 
۱۵
 05 
۱۶
 06 
۱۷
 07 
۱۸
 08 
۱۹
 09 
۲۰
 10 
۲۱
 11 
۲۲
 12 
۲۳
 13 
۲۴
 14 
۲۵
 15 
۲۶
 16 
۲۷
 17 
۲۸
 18 
۲۹
 19 
۳۰
 20 
برو به امروز
انواع تأمین مالی در سرمایه مخاطره‌پذیر
انواع تأمین مالی در سرمایه مخاطره‌پذیر
سرمایه مخاطره‌پذیر برای تأمین مالی پنج مرحله یا نوع مختلف دارد. در اینجا همه مراحل را به اختصار شرح می‌دهیم:
سرمایه خام
اگر شما به تازگی قصد تأسیس کسب‌وکاری را داشته باشید و هنوز محصول و سازمان خاصی نداشته باشید، باید دنبال سرمایه خام بگردید. تعداد کمی از سرمایه‌گذاران مخاطره‌پذیر در این مرحله حاضر به تأمین مالی هستند و میزان سرمایه آنها هم کم خواهد بود.
سرمایه آغاز
در این مرحله کار شما حداقل یک محصول نمونه دارد و لااقل یک مدیر تمام‌وقت در اختیار دارید. تأمین مالی در این مرحله نیز چندان زیاد نیست. سرمایه جذب‌شده در این مرحله فقط برای پوشش هزینه‌های استخدام مدیران جدید و نهایی‌سازی محصول و بازاریابی به‌کار می آید.
سرمایه مراحل ابتدایی
بعد از گذشت دو سه سال از کسب‌وکار شما، مدیران شرکت جابجا شده اند و فروش رو به رشد است. در این مرحله سرمایه مخاطره‌پذیر می‌تواند فروش را به نقطه سر‌بهسر برساند یا بهره‌وری شرکت را بیفزاید.
سرمایه گسترش
در اینجا شرکت شما موفق است و شما دنبال سرمایه مخاطره‌پذیر می گردید تا کسب‌وکار خود را به مرحله بعدی رشد برسانید. در این مرحله سرمایه مخاطره‌پذیر می‌تواند به شما کمک کند در بازارهای جدید وارد شوید یا فعالیت‌های بازاریابی خود را گسترش دهید.
سرمایه مراحل پایانی
در این مرحله شرکت شما به فروش خیره‌کننده رسیده است و مدیران موفقی سرکار هستد. در این مرحله ممکن است شما دنبال تأمین مالی برای افزایش ظرفیت، افزایش بازاریابی یا افزایش سرمایه به‌کار گرفته‌شده باشید.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت تأمین سرمایه نوین می باشد.