Menu

پایان نمایشگاه Kish Invex 2017 و درخشش غرفه گروه تامین سرمایه نوین

پایان نمایشگاه Kish Invex 2017 و درخشش غرفه گروه تامین سرمایه نوین

  روز پنجشنبه 11 آبان 1396چهارمین نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور با عنوان Kish Invex 2017 در جزیره کیش، به پایان رسید.

برگزاری همزمان چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در کیش این امکان را برای تمامی فعالان اقتصادی، موسسات مالی و اعتباری، بانکها، شرکتهای بیمه، صاحبان پروژه‌های پربازده و نیز مجریان و دست اندرکاران طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری کشور در بخش‌های مختلف بازار سرمایه، انرژی، معادن، گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در حوزه‌های دولتی و خصوصی فراهم آورده است به نحوی که تمامی اهداف خود را در فضای تخصصی با حضور و تبادل نظر با تمامی مدیران و دست اندرکاران حوزه‌های فوق دنبال نمایند.

غرفه گروه تامین سرمایه نوین نیز با حضور فعال و پر رنگ خود، در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان، متخصصان و سرمایه‌گذاران مواجه شد. در این رویداد جمعی از فعالین حوزه‌ بازارسرمایه و پول از غرفه این گروه بازدید کردند، از جمله جناب آقای دکتر شاپور محمدی، رئیس محترم سازمان بورس و جناب آقای دکتر همتی، رئیس محترم بیمه مرکزی، همچنین مدیر عامل و مدیران شرکت بورس و فرابورس، مدیران سازمان بورس و ... .

با اميد اينكه برگزاري اين رويداد بزرگ و همچنین رویدادهای مشابه گامي رو به جلو در راستاي اعتلاء و انعكاس هر چه بيشتر توانمندي‌هاي بازار سرمایه ایران، در داخل و حوزه بين‌ الملل باشد.


  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 14 آبان 1396
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 577
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
رتبه بندی این مطلب:
3/3
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x