Menu

پایان نمایشگاه الکامپ و درخشش غرفه صدراوین+ فایل های ارائه شده

پایان نمایشگاه الکامپ و درخشش غرفه صدراوین+ فایل  های ارائه شده

بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ دوشنبه دوم مردادماه به پایان رسید. در این نمایشگاه بیش از 800 شرکت از ایران و 20 کشور خارجی، در فضایی به مساحت 35 هزار متر مربع دستاوردها، خدمات و محصولات خود را به نمایش گذاشتند. در بررسی این دوره از برگزاری الکامپ امسال به جرأت می توان گفت که یکی از جذاب‌ترین و پرازدحام‌ترین بخش‌های نمایشگاه سالن الکام استارز بود که حدود 450 کسب و کار مرتبط در آن حضوری فعالانه داشتند.

در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه غرفه صندوق جسورانه صدراوین و شتاب دهنده‌نوین تک نیز با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان، استارت‌آپ‌ها، متخصصان و سرمایه‌گذاران مواجه شد. ثبت نام تعداد زیادی از استارت‌آپ‌ها و همچنین بازدید مدیران و مسئولان دولتی، مدیران بخش خصوصی ، مدیران و همکاران خانواده نوین و دانشگاهیان نیز از نکات بارز نمایشگاه امسال بود. یکی از بخش‌هایی که در نمایشگاه امسال مورد توجه مخاطبان صدراوین قرار گرفت کارگاه‌های آموزشی بود که هر روزه در دو نوبت صبح و عصر در محل غرفه برگزار گردید .

لازم به ذکر است که صندوق سرمایه‌گذای جسورانه صدراوین در حوزه تکنولوژی مالی به مدیریت تامین سرمایه نوین و با مشارکت شرکت‌های پرداخت نوین آرین، خدمات رایان اقتصاد نوین و کارگزاری تامین سرمایه نوین تشکیل گردیده است. در حال حاضر استارت‌آپ‌ها می‌توانند از طریق مراجعه به سایت صدراوین به آدرس www.sadravin.com و یا تماس با تامین سرمایه نوین به معرفی خود بپردازند. بدین ترتیب مدیران سرمایه‌گذاری صندوق پس از آشنایی اولیه با استارت‌آپ‌های متقاضی و سنجش توانایی‌ها و مزایای بالفعل و بالقوه آنها، در صورت تأیید، اقدامات مقتضی جهت تعاملات بیشتر را انجام داده و پس از حصول توافق نهایی، سرمایه‌‌گذاری در استارت‌آپ‌ صورت می‌پذیرد. همچنین استارت‌آپ‌های علاقمند به حوزه‌های فینتک ، اینترنت اشیا و تجارت الکترونیک نیز می‌توانند تا تاریخ 31 مرداد ماه با مراجعه به سایت www.ntaccle.com در دوره اول شتابدهی نوین تک ثبت نام نماید.

ارائه آقای دکتر پدرام عطایی در ارتباط با اخلاق حرفه ای در استارت آپ‌ها

ارائه آقای پیمان نظام آبادی در ارتباط با اصول ارزش گذاری استارت آپ‌ها

ارائه آقای عباس گمار در ارتباط با ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها

ارائه آقای محسن کیا در ارتباط با تأمین مالی استارت‌آپ‌ها در بازار سرمایه ایران

  • فایل ها برای دانلود
  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 3 مرداد 1396
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 605
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5/0
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان