Menu

هفته آخر دومین دوره لیگ ستارگان بورس با رقابت فشرده تیم های شرکت کننده به پایان رسید

هفته آخر دومین دوره لیگ ستارگان بورس با رقابت فشرده تیم های شرکت کننده به پایان رسید

در هفته آخر دومین دوره لیگ ستارگان بورس، روز سه‌شنبه 6 شهریور همزمان با رقابت فشرده دانشجویان مدیرعامل شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و نویسندگان فعال در حوزه بازار سرمایه از این رویداد بازدید کردند.

همچون هفته‌های گذشته برنامه جانبی در نظر گرفته شده روز سه‌شنبه این هفته برای دانشجویان، برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان " معاملات الگوریتمی و پیش بینی بازده سهام " بود که با حضور نمایندگان تامین سرمایه نوین در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی برگزار شد.

همچنین روز چهارشنبه مدیران نهادهای فعال در بازارسرمایه در محل برگزاری بازدید لیگ ستارگان بورس حاضر شدند و با دانشجویان به گفتگو پرداختند.

در این هفته گروه تامین سرمایه نوین با هدف ترویج مسئولیت اجتماعی در بازار سرمایه کتاب رمان " ژاکت آبی" نوشته ژاکلین نووگراتز درباره مسئولیت اجتماعی در حوزه سرمایه‌گذاری، که با همت تامین سرمایه نوین ترجمه و منتشر شد را به دانشجویان شرکت‌کننده و حاضرین در لیگ ستارگان بورس هدیه داد.

لازم به ذکر است که تیم‌های برتر این دوره، طی برگزاری مراسم جشن پایانی در روز 18 شهریور با حضور تیم‌های شرکت‌کننده، مدیران سازمان بورس، حامیان و تیم اجرایی اعلام و جوایز به برندگان این دوره اهدا خواهد شد.

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 11 شهریور 1397
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 363
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x