Menu

نمایشگاه Kish Invex 2018 و رونمایی از تمبر یادبود 10 سالگی تامین سرمایه نوین

نمایشگاه Kish Invex 2018 و رونمایی از تمبر یادبود 10 سالگی تامین سرمایه نوین

روز پنجشنبه 3 آبان 1397پنجمین نمایشگاه بین‌‌ المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با عنوان Kish Invex 2018 در جزیره کیش، به پایان رسید.

برگزاری همزمان پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در کیش این امکان را برای تمامی فعالان اقتصادی، موسسات مالی و اعتباری، بانکها، شرکتهای بیمه، صاحبان پروژه‌های پربازده و نیز مجریان و دست اندرکاران طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری کشور در بخش‌های مختلف بازار سرمایه، انرژی، معادن، گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در حوزه‌های دولتی و خصوصی فراهم آورده است به نحوی که اهداف خود را در فضای تخصصی با حضور و تبادل نظر با تمامی مدیران و دست اندرکاران حوزه‌های فوق دنبال نمایند.

غرفه گروه تامین سرمایه نوین نیز با حضور فعال و پر رنگ خود، در طی 4 روز برگزاری نمایشگاه با استقبال چشمگیر علاقه‌مندان، متخصصان و سرمایه‌گذاران مواجه شد. این گروه آغاز نمایشگاه را با دو رویداد مهم جشن گرفت، رونمایی از تمبر یاد بود 10 سالگی تامین سرمایه نوین با حضور جناب آقای دکتر محمدی ریاست محترم سازمان بورس، جناب آقای دکتر صحرایی مدیرعامل محترم شرکت بورس اوراق بهادار تهران و نماینده محترم شرکت ملی پست و همچنین معرفی سامانه جامع صندوق‌های سرمایه‌گذاری تامین‌ سرمایه(NibMarket.com). دکتر محمدی رئیس سازمان بورس تمبر یادبود ده سالگی تامین سرمایه نوین را رونمایی و با یادداشتی برای این تامین سرمایه آرزوی موفقیت بیشتر کرد و همچنین دکتر صحرایی مدیر عامل بورس تهران با امضای تمبر یادبود ده سالگی تامین سرمایه نوین برای این تامین سرمایه آرزوی توفیق کرد.

در این رویداد جمعی از فعالین حوزه‌ بازارسرمایه و پول از غرفه این گروه بازدید کردند، از جمله مدیر عامل و مدیران شرکت بورس و فرابورس، مدیران سازمان بورس و... .

در حاشیه این نمایشگاه گروه تامین سرمایه نوین در راستای مسئولیت اجتماعی خود و نیز  معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کتاب دو جلدی کتاب تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی را به جمعی از دانشجویان بازدید گننده از نمایشگاه اهدا نمود.

در اقدامی دیگر تامین سرمایه نوین آخرین گزارش تهیه شده توسط واحد تحقیق و توسعه خود را با عنوان "تحلیل چشم انداز نرخ سود و از منظر متغییرهای کلان اقتصادی تا پایان سال 1398 به انضمام برآورد ارزش ذاتی نرخ ارز" را در اختیار بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان گذاشت. در همین راستا با برگزاری همایشی در چهارمین روز برگزاری نمایشگاه در مرکز همایش‌های جزیره کیش، به بحث و گفتگو در این رابطه پرداخت که مورد استقبال از سوی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

همچنین در روز اختتامیه از تامین سرمایه نوین برای فرهنگ سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بورس به دانشجویان و سایر اقشار در رویداد کیش اینوکس با اهدای تندیس از سوی برگزارکننده تقدیر و به عنوان غرفه برتر نمایشگاه انتخاب شد.

با اميد اينكه برگزاري اين رويداد بزرگ و همچنین رویدادهای مشابه گامي رو به جلو در راستاي اعتلاء و انعكاس هر چه بيشتر توانمندي‌هاي بازار سرمایه ایران، در داخل و حوزه بين‌الملل باشد.

 

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 6 آبان 1397
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 514
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x