Menu

فاینکس ۲۰۱۹ ؛ نمایش یکپارچگی و همسویی نهادهای مالی

فاینکس ۲۰۱۹ ؛ نمایش یکپارچگی و همسویی نهادهای مالی

 دکتر ولی نادی قمی مدیرعامل تامین سرمایه نوین، فاینکس ۲۰۱۹ را فرصتی برای بیان دستاوردهای جدید بخش مالی اقتصاد و به نمایش گذاشتن یکپارچگی نهادهای مالی دانست.

ولی نادی قمی در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا) اظهار داشت: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه امکانی ویژه برای بیان آخرین دستاوردهای بخش مالی اقتصاد و به نمایش گذاشتن یکپارچگی و همسویی نهادهای مالی در جهت ارایه خدمات به بخش واقعی اقتصاد و پیشرفته کردن اقتصاد کشور خواهد بود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به عنوان بزرگترین رویداد ایران در این حوزه های سه گانه با حضور شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی به ویژه استارتاپ‌ها برپا می‌ شود، افزود: فاینکس ۲۰۱۹ فرصتی است تا  هم خدمات فعلی این شرکت ها در معرض دید عموم قرار گیرد و هم نوآوری های آتی  معرفی شود.

مدیرعامل تامین سرمایه نوین ادامه داد: نگاهی به عملکرد برگزار کنندگان این نمایشگاه نشان می‌دهد، تجربه و پشتوانه بیش از ۱۰ سال برگزاری، امروز این رویداد را به عنوان مهمترین رویداد مالی کشور در قله نگاه فعالان این بازارهای سه‌گانه در سطح منطقه نشانده و به همین خاطر طبیعی است که مشارکت فعال کارشناسان و متخصصان بازار مالی را به همراه داشته باشد.

نادی قمی، الگوبرداری از شرکت های موفق خارجی و تسهیل ارتباطات بین المللی در صورت امکان، ارتقای سواد مالی، افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و آموزش و فرهنگ سازی از طریق برپایی غرفه‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی را از جمله اهدافی دانست که همواره در دستور کار نمایشگاه بورس، بانک و بیمه بوده و امسال نیز انتظار می‌رود با قوت بیشتر دنبال شود .

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) از دوم تا پنجم اردیبهشت ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 21 اسفند 1397
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 894
  • نظرات: 0
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x