Menu

دریافت تندیس غرفه برتر برای دومین سال پیاپی توسط گروه تامین سرمایه نوین در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مشهد

دریافت تندیس غرفه برتر برای دومین سال پیاپی توسط گروه تامین سرمایه نوین در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مشهد

 دومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشهد از دوم تا پنجم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس برگزار گردید.

در این رویداد شرکت‌های تامین سرمایه نوین، کارگزاری تامین سرمایه نوین و مشاوره سرمایه‌گذاری تامین سرمایه نوین در قالب غرفه خانواده تامین سرمایه نوین حضوری فعال داشتند و دستاوردها، محصولات و خدمات خود را به بازدید کنندگان عرضه نمودند.

در این نمایشگاه چهار روزه که با استقبال فعالان بازار سرمایه، متخصصان،صاحبان صنایع ، مسؤلان دولتی و خبرگزاری‌ها مواجه شد، کارشناسان و مدیران گروه ضمن برگزاری جلسات تخصصی با سرمایه‌گذاران، خبرگزاری‌ها و مسؤلان دولتی پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان و علاقمندان بودند.

از برنامه‌های جنبی گروه در این نمایشگاه که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت، برگزاری مراسم قرعه کشی برای دریافت‌کنندگان کاربری آنلاین از کارگزاری تامین سرمایه بود که هرشب جوایزی به قید قرعه به 3 نفر از شرکت کنندگان اهدا گردید.

در مراسم اختتامیه این نمایشگاه نیز از غرفه گروه تامین سرمایه نوین با اهدای تندیس طلایی قدردانی صورت گرفت. همچنین به خاطر برگزاری مراسم قرعه کشی در طول مدت نمایشگاه نیز لوح سپاس به خاطر ایجاد جاذبه‌های نمایشگاهی به این غرفه تعلق گرفت. 

لازم به ذکر است که تندیس طلایی غرفه برتر دوره اول نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مشهد در سال گذشته نیز به تامین سرمایه نوین تعلق گرفته بود.

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 7 شهریور 1396
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 364
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
5/0
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان