Menu

دانشگاه الزهرا و گروه تامین سرمایه نوین تفاهم نامه امضا کردند

دانشگاه الزهرا و گروه تامین سرمایه نوین تفاهم نامه امضا کردند

روز دوشنبه مورخ 97/11/01دانشکده علوم اجتماعی، اقتصادی میزبان جلسه‌ای با حضور مدیران گروه تامین سرمایه نوین و رییس و معاونین و اساتید گروه مدیریت مالی دانشکده بود.

در این جلسه رییس دانشکده آقای دکتر قالیباف اصل، ضمن عرض خوش آمد با معرفی اجمالی دانشگاه و دانشکده، لزوم آشنایی دانشجویان و دانش آموختگان رشته‌های علوم اجتماعی و اقتصادی را با حوزه بازارهای مالی تشریح نمودند. همچنین ایشان به کمرنگ بودن روابط صنعت و دانشگاه و مشکلات متعاقب آن اشاره نمودند. رییس دانشکده در زمینه نوآوری ها و ایده های جدید مراکز آموزشی سطح بین المللی در خصوص توانمندسازی افراد در حوزه علوم مالی نکاتی را ارائه نمودند.

در ادامه میهمان جلسه آقایان خوش طینت مدیر عامل شرکت مشاوره سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین و جبل عاملی مدیر بازاریابی و برندينگ شرکت تامین سرمایه نوین نیز به معرفی فعالیت ها و سوابق شرکت، پرداختند. بررسی نیازهای شرکت های متخصص در این زمینه از جمله موارد بحث در این جلسه بود.

این جلسه با تاکید بر همکاری های سازنده گروه تامین سرمایه نوین و دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی به علت ظرفیت بالای شرکت و دانشکده برای برگزاری دوره های آموزشی تخصصی داخلی و بین المللی بازار سرمایه و همچنین جذب و معرفی دانش آموختگان مستعد به بازار کار در حوزه سرمایه با انعقاد تفاهم نامه مشترک به پایان رسید.

بازار سرمایه یکی از بازارهای مالی مورد توجه در اقتصاد جهان است. در کشور ما نیز در سال های اخیر لزوم توجه به این بخش مهم از اقتصاد هر روزه چشمگیرتر می شود. حضور افراد متخصص و دانش آموخته ای که دارای مهارت های علمی و تجربي در این حوزه هستند می تواند به این مهم کمک کند.

 نیروهای تربیت کننده افراد در این زمینه  دانشگاه ها از لحاظ علمی و بازار کار و شرکت های تخصصی از لحاظ عملی هستند. لذا به نظر می رسد گسترش روابط و همکاری بین این دو نهاد می تواند افراد توانمندی را به بازار سرمایه معرفی نماید. در همین راستا دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهرا با نیاز سنجی از بین دانش آموختگان این حوزه و همچنین نیازهای بازار کار به لزوم برقراری این رابطه در قالب انعقاد تفاهم نامه هایی با نهادهای مهم در این زمینه پیش قدم شده است.

امید است که با برگزاری این دوره ها و جذب حداکثری افراد متقاضی و همچنین ارزیابی عملکرد آنان به پایش افراد مستعد و توانمند در این حوزه پرداخته و شاهد رشد تخصصی هرچه بیشتر بازار سرمایه و به تبع آن اقتصاد کشور باشیم. لازم به ذکر است که شرکت مشاور سرمایه گذاری تأمین سرمایه نوین نمایندگی گروه تأمین سرمایه را در اجرای این تفاهم نامه به عهده خواهد داشت.

  • Gallery
  • Comments

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

  • 3 بهمن 1397
  • نویسنده: novinibUser
  • تعداد نمایش ها: 302
  • نظرات: 0
دسته ها: Uncategorized
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x