Menu

سبدگردانی

فعالیت سبدگردانی تصمیم به خرید، فروش یا نگه‌داری اوراق بهادار به‌نام سرمایه‌گذار معین توسط سبدگردان در قالب قراردادی مشخص، به منظور کسب انتفاع برای سرمایه‌گذار است. یکی از خدمات ویژه واحد مدیریت سبد دارایی در شرکت تأمین سرمایه نوین، سبدگردانی اختصاصی می­باشد. در این خدمت با عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به ایجاد و مدیریت سبد اوراق بهادار برای اشخاص با توجه به شرایط و میزان ریسک پذیری آنها می­شود. در این خدمت با توجه به میزان ریسک­ پذیری هر یک از افراد سبدی از اوراق بهاردار مختلف شامل: سهام شرکت­ های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار، انواع اوراق مشارکت، صکوک، گواهی سپرده و سایر انواع دارایی­ های مالی تشکیل و مدیریت می­شود. فعالیت سبدگردانی تصمیم به خرید، فروش یا نگه‌داری اوراق بهادار به‌نام سرمایه‌گذار معین توسط سبدگردان در قالب قراردادی مشخص، به منظور کسب انتفاع برای سرمایه‌گذار است. یکی از خدمات ویژه واحد مدیریت سبد دارایی در شرکت تأمین سرمایه نوین، سبدگردانی اختصاصی می باشد. در این خدمت با عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به ایجاد و مدیریت سبد اوراق بهادار برای اشخاص با توجه به شرایط و میزان ریسک پذیری آنها می شود. در این خدمت با توجه به میزان ریسک پذیری هر یک از افراد سبدی از اوراق بهاردار مختلف شامل: سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار، انواع اوراق مشارکت، صکوک، گواهی سپرده و سایر انواع دارایی های مالی تشکیل و مدیریت می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری آنلاین در صندوق ها با شماره 84341000 داخلی 451 تماس حاصل فرمائید.

خدمات قابل ارائه

خدمات قابل ارائه در سبدگردانی شرکت تامین سرمایه نوین شامل خدمات مدیریت پرتفوی اختصاصی در بازار سرمایه می‌باشد. این شرکت با توجه به تفاوت انتظارات و سطوح تحمل ریسک هر سرمایه ­گذار و همچنین حجم سرمایه ­گذاری وی، اقدام به سرمایه­ گذاری در ترکیب­ های متناسبی از ابزارهای مالی موجود در بازار سرمایه می­نماید تا ارزش ­آفرینی سرمایه ­ی سرمایه­ گذاران را به حداکثر رساند. شرکت سبدگردانی تامین سرمایه نوین با در نظر گرفتن این موارد و نیز با توجه به محدودیت های موجود در بازار، این قابلیت را دارد تا از اوراق بهادار زیر جهت ارائه این خدمات بهره برد: 

اوراق بهادار پذیرفته شده در بازار بورس اوراق بهادار تهران
اوراق بهادار پذیرفته شده در بازار فرابورس
انواع اوراق بهادار با درآمد ثابت نظیر صکوک و ...
فلزات گرانبهای قابل معامله در بورس کالا
قراردادهای آتی سهام و کالاهای قابل معامله در بورس

روشهای تحلیل اوراق بهادار

در شرکت تامین سرمایه نوین تلاش می شود تا عملیات مدیریت پرتفوی با استفاده از روشهای حرفهای و رایج ارزشگذاری و تحلیل بازارهای مالی معتبر به انجام رسد. بکارگیری نرم افزارهای مالی مناسب و ترکیب آنها با روشهای مزبور، پایه محکم و ابزار مناسبی را برای حضور پرقدرت در بازار سرمایه فراهم خواهد کرد. مبنای تحلیل در این شرکت روش تحلیل بنیادی بوده و تمام عملیات سبدگردانی بر اساس گزارشات تحلیل بنیادی به انجام میرسد. از تحلیل تکنیکال نیز به عنوان روش ضمنی تحلیل روند قیمتها و شاخصها، با هدف بدست آوردن جو و هیجان بازار در هر یک از سهامها و صنایع استفاده میشود. روش‌های ارزشگذاری و تحلیل اوراق بهادار قابل بکارگیری عبارتند مدلهای مبتنی بر تنیل جریانات نقدی (DDM)، مدلهای مبتنی بر جریان نقدی آزاد (FCF)، توجه به ارزش جایگزینی و استفاده از روشهای نسبی (P/E ) بر اساس EPS کارشناسی میباشد.

کنترل تضاد منافع

شرکت تامین س